مهم ترین ویژگی وب سایت خوب چیست؟

جاش فرانکل (طراح وسایت): بزرگترین دلیل شکست افراد این است که آن ها سعی می کنند وب سایتی که دوست دارند بسازند، نه  لزوما وب سایت مورد نیازشان را !

اگر می خواهید یک سایت موفق داشته باشید باید بدانید که یک وب سایت خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

یکی از عوامل مهم در کسب و کار موفق و برندینگ حرفه ای ، داشتن یک وب سایت خوب است.سایتی که بتواند مخاطب گوگل را به مشتری تبدیل کند  قطعا باید ویژگی های مهمی داشته باشد و اوری صورت گیرد تا مورد پسند مشتری قرار گیرد .

وب سایت خوب

چند ویژگی مهم وبسایت موفق را با هم بررسی می کنیم:

وبسایت خوب

1-محتوای منحصر به فرد ، اطلاعات صحیح و مرتبط با کسب و کار  ، ارائه اطلاعات ارزشمند و گیرا به نحوی که سایت شما ارزش وقت گذاشتن داشته باشد.

2-داشتن ظاهر مناسب : تاثیر استفاده از رنگ ها زیبا ، فونت های خوانا ، عکس های با کیفیت و استفاده از لوگو و آرام خاص ، باعث می شود کاربر تجربه خوشایند تری از دیدن سایت شما داشته باشد .رابط کاربری (ui) ساده و جذاب می تواند یکی از ویزگی های سایت شما باشد.

3- seo یا بهینه سازی موتورهای جستجو به گونه ای که برای گوگل مورد تاییید باشد و در نتایج گوگل دیده شوید. پیشنهاد می کنم مقاله سئو چیست را بخوانید .

4- امنیت سایت و استفاده از رمز قوی ، گواهی ssl  هاستینگ امن و ریکپچا  یک عامل مهم در پیشرفت و موفقیت سایت است .

5-رسپانسیو یا واکنش گرا بودن یک سایت یعنی این که سایت از طریق موبایل و تبلت نیز قابل دسترسی باشد . اگر سایت نتواند از طریق گوشی موبایل به خوبی نمایش داده شود بسیاری از مخاطبان را از دست می هد.پیشنهاد می کنم مقاله طراحی وب واکنشگرا را بخوانید !

6-سرعت سایت عامل مهم دیگری در موفقیت و رشد وب سایت است .یک سایت آهسته و کند کاربر را خسته و ناامید می کند.یکی از دلایل پایین بودن سرعت سایت را می توان هاستینگ ضعیف نام برد که ترافیک سایت را کم و رتبه سایت را منفی می کند .

7-اطلاعات تماس چرا که هدف کسب و کارها از راه اندازی وب سایتاین است که تعامل خود را با مشتریان ازایش دهند  و هیچ چیز نا امید کننده تر از عدم برقراری با یک کسب و کار نیست. اینستاگرام ، تلگرام و واتساپ جز شبکه های اجتماعی هستند که در ایران محبوبیت ویژه ای برخوردارند.با استفاده از لینک دهی مناسب و کاربردی می توان در پیشرفت سایت و رشد سئو تاثییر گذار بود.

سئو وبسایت

8-به روزرسانی و آپدیت اطلاعات می تواند کاربران گذرا و موقت را تبدیل به کاربران دائمی کند.به روزرسانی قالب ها و افزونه ها نیز عامل مهمی در کارایی ، امنیت و سرعت سایت است.

در نتیجه : با رعایت همین موارد به ظاهر ساده می توانید وب سایتی مناسب و کارامد داشته باشید و به پیشرفت  برند خود کمک کنید .بانوی  طراح  سعی دارد در طراحی و توسعه وب سایت همه این موارد را لحاظ کند تا سایت شما موفق باشد.

تعرفه هزینه طراحی وب سایت

سایت شخصی

خرید هاست و دامنه یکساله + پشتیبانی یکساله + سئو اولیه + گواهی ssl و امنیت مقدماتی : 3 الی 4 میلیون

سایت شرکتی

خرید هاست و دامنه یکساله + پشتیبانی یکساله + سئو اولیه + گواهی ssl و امنیت مقدماتی : 4 الی 5 میلیون

سایت فروشگاهی

خرید هاست و دامنه یکساله + پشتیبانی یکساله + سئو اولیه + گواهی ssl و امنیت مقدماتی + درگاه پرداخت : 5 تا 7میلیون

شیوه پرداخت

50% زمان عقد قرارداد + 20% زمان ارائه طرح و ساختار اولیه + 30% زمان تحویل پروژه